VIPole- marader1

Тема в разделе "Жалобы на продавцов", создана пользователем Bastian87, 7/8/15.

Внимание, вы находитесь на запасном форуме который не работает и не будет работать, он просто для общения на случай если основной не работает.не покупайте тут не у кого! Основной форум Legalizer.info Legalizer.vip Legalizer.cc Legalizer.info Legalizer.vip Legalizer.cc
  1. TS
    Bastian87

    Bastian87 Пользователь

    Регистрация:
    12/5/15
    Сообщения:
    22
    Карма:
    83
    Оценки:
    +39/0/-0
    Напішу, каб людзі не трапілі ў такую ж сітуацыю. Шукаў натур. Скінулі кантакт VIPole- marader1. Супраць таго, хто скінуў нічога не маю, бо ён сказаў, што браў даўно і на той момант гэта быў роўны пастаўшчык. Учора я звязаўся з marader1 і дамовіўся з ім на 1 гр - 350тыс. (каб даведацца, што за тавар і не кідала лі). Аплаціў адразу, але сказаў, што забраць змагу сёння. Сёння з раніцы прыходзіць паведамленне ад яго, што ён пераблытаў і замест 1 гр паклаў 2 гр (па яго словах ніхто не бярэ па 1 гр, таму і пераблытаў, а ён сам зараз не ў горадзе, таму нічога памяняць не зможа) і трэба яшчэ даплаціць 250 тыс (сума менш, бо яго касяк). У мяне варыянтаў было не шмат- ці ўвогуле застацца без тавара і без грошай, ці паспрабаваць усё ж аплаціць… Я рызыкнуў і дарма… сёння а 9,13 аплаціў, скінуў яму скан чэка. Ён выйшаў на сувязь, сказаў, што зараз глючыць кашалёк і ён не можа праверыць ці дайшлі грошы. Хаця, тыя 350 тыс, што я плаціў раней, ён сказаў, што дайшлі і не давяраць мне, у яго не было ніякай падставы. Аплата была з аднаго і таго ж месца, што бачна з фота і сканаў чэкаў. Апошні раз ён быў а 10:14:38 і ніякіх адрасоў мне ні скінуў. Карацей, я думаю, касяк з гр быў наўмысны, каб я кінуў яшчэ грошай. Магу скінуць перапіску з VIPole. ЛЮДЗІ НЕ ПЛАЦІЦЕ НА ГЭТЫ КАШАЛЁК easy pay 00686808!!!
    P.S. Некаторыя моманты я апусціў з перапіскі, але сутнасць перадаў дакладна.
     
    • Мне нравится Мне нравится x 7
  2. Happy Lab

    Happy Lab Продавец счастья:) Shop Manager

    Регистрация:
    17/5/15
    Сообщения:
    992
    Карма:
    254
    Оценки:
    +2.680/33/-46
    ээээээээээээх есть же еще такие люди) я имею ввиду bastian87
     
    • Мне нравится Мне нравится x 6
  3. ДЕВАЙС

    ДЕВАЙС VIPole ID: device77

    Регистрация:
    26/3/15
    Сообщения:
    277
    Карма:
    173
    Оценки:
    +901/0/-0
    Калі не ўпэўнены ў прадаўцу, заходзь на форум каб спытаць яго карыстальникауlookxxx А самае галоўнае правіла - не карыстайся паслугамі невядомых прадаўцоўninixxx Толькі правераныя!!! Паспехi табе
     
    • Мне нравится Мне нравится x 5
  4. TS
    Bastian87

    Bastian87 Пользователь

    Регистрация:
    12/5/15
    Сообщения:
    22
    Карма:
    83
    Оценки:
    +39/0/-0
    дык карыстальнік і скінуў кантакт :) прычым з рэпутацыяй)
    для мяне ўсе невядомыя, вось і праверыў)) Добра, што знайшоў роўнага прадаўца пасля гэтага dancexxx
    І табе, бро, поспехаў!
     
    • Мне нравится Мне нравится x 6
  5. Митрандир

    Митрандир Постоянный

    Регистрация:
    18/3/14
    Сообщения:
    291
    Карма:
    173
    Оценки:
    +874/0/-0
    Прикольный пост на белорусском языке, я уже так и не напишу;-) Аккуратно ребята, читайте ветки, заливайте ровным и всё будет хорошо, удачи!
     
    • Мне нравится Мне нравится x 4
  6. ★ Katada ★

    ★ Katada ★ СТАРАЯ ШКОЛА Vip

    Регистрация:
    31/8/15
    Сообщения:
    17.532
    Карма:
    484
    Оценки:
    +41.047/250/-278
    Иду спать с хорошим настроением!!! Спасибо тебе!!! я тебя угощу натурам лупи в лс)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1